Zwycięstwo wyrwane w ostatnich minutach

2023-05-22 5:39
Sylwester Wasiak
2023-05-22 5:39

Ina Goleniów odniosła kolejne ligowe zwycięstwo, które tym razem nie przyszło jedank łatwo. Przeczytajcie, co powiedział po spotkaniu Michał Łukasiak, strzelec dwóch goli.

To nie był łatwy mecz dla podopiecznych Mariusza Bernacha. Długo Ina nie potrafiła znaleźć sposobu na rozmontowanie dobrze funkcjonującej defensywy gości z Ustronia Morskiego. Do przerwy kibice nie obejrzeli goli, a na domiar złego w 68 minucie to Astra po szybkim ataku objęła prowadzenie. Nie pierwszy raz jednak biało-zieloni pokazali charakter. W ciągu dwóch minut objęli prowadzenie po golach w 79 i 81 minucie Michała Łukasiaka. Rezultat spotkania na 3:1 dla Iny ustalił w doliczonym czasie gry Damian Banachewicz.

- Zespół przyjezdnych postawił nam wysoko poprzeczkę i dzielnie bronił się przez większość meczu, a my byliśmy bezradni w ataku pozycyjnym. Przeciwnicy wyprowadzali kontry, które sprawiały duże zagrożenie dla defensywy. Na przekór złego w drugiej połowie meczu po dobrze wyprowadzonym szybkim ataku rywali, a następnie rykoszecie tracimy bramkę. Na szczęście nie raz Ina pokazywała, że walczy do końca. Zwycięstwo i trzy punkty wyrwaliśmy w ostatnich minutach spotkania. Bardzo się staramy, żeby klub w następnym sezonie wrócił tam, gdzie jego miejsce, a więc w czwartej lidze – podsumował spotkanie Michał Łukasiak, strzelec dwóch goli w meczu z Astrą.

Drugi z naszych przedstawicieli w klasie okręgowej - Orzeł Łoźnica zremisował na wyjeździe z Regą Trzebiatów 3:3 po dwóch trafieniach Damiana Teofila i jednym Wojciecha Borka.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!