Remis na wyjeździe

2021-11-06 16:02

MKS Ina Goleniów zremisowała na wyjeździe z Olimpem Gościno. Wynik ten biorąc pod uwagę przebieg spotkania, trzeba jednak szanować.

Podopieczni Kamila Twarzyńskiego dobrze rozpoczęli to spotkanie. W 10 minucie spotkania wynik otworzył Maciej Żabicki, który ładnym uderzeniem z ostrego kąta pokonał bramkarza gospodarzy. Od tego momentu Ina skoncentrowała się głównie na grze obronnej, a do ataku ruszyli gospodarze. Na szczęście dobrze dysponowany dzisiejszego dnia był Henger, który popisał się kilkoma skutecznymi interwencjami. Po pierwszych 45 minutach Ina prowadziła 1:0.
W drugiej połowie determinacja gospodarzy nagrodzona została bramką wyrównującą w 61 minucie meczu. Obraz gry nie uległ zmianie i to miejscowi przeważali, na szczęście nie zdołali zdobyć więcej goli i spotkanie zakończyło się szczęśliwie dla przyjezdnych remisem. Dla Olimpu był to pierwszy podział punktów w tym sezonie, a dla Iny to czwarty mecz z rzędu bez przegranej.
Po 14. rozegranych spotkaniach biało-zieloni zajmują 16. miejsce w tabeli IV ligi.