Przewodnicząca apeluje

2020-04-23 20:25
Sylwester Wasiak
2020-04-23 20:25

O rezygnację z osobistego udziału w obradach najbliższej sesji apeluje do mieszkańców Krystyna Jaworska, przewodnicząca Rady Miejskiej w Goleniowie.

Treść apelu poniżej:
SZANOWNI MIESZKAŃCY GMINY GOLENIÓW
zwracam się do Państwa z prośbą o rezygnację z osobistego udziału w obradach XVIII sesji Rady Miejskiej w Goleniowie.
Przeprowadzenie sesji Rady Miejskiej bez udziału publiczności i zaproszonych gości jest podyktowane troską o nasze bezpieczeństwo zdrowotne.
Publiczny dostęp do obrad sesji zostanie zachowany poprzez bezpośrednią - na żywo, transmisję internetową na stronie www.goleniow.pl. Projekty uchwał, które będą przedmiotem obrad podczas najbliższej sesji, są zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie w zakładce „RADA MIEJSKA” . Swoje ewentualne uwagi mogą Państwo przekazać radnym, którzy na pewno wykorzystają je w prowadzonej dyskusji.
Przewodnicząca Rady
Krystyna Jaworska

Najbliższa sesja Rady Miejskiej odbędzie się w środę 29 kwietnia. Pierwotnie miała ona mieć przebieg zdalny, jednak ostatecznie podjęto decyzję, iż zostanie ona zorganizowana w sposób tradycyjny w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie, z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa (maseczki, rękawiczki, płyny do dezynfekcji, odległość między uczestnikami 2 metry).

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!