Przedsiębiorca z Goleniowa postawił fabrykę w... Brazylii

2022-08-30 11:18
Paweł Palica
2022-08-30 11:18

Fabryka firmy JMB Engineering, budowana obecnie pod Nowogardem, nie jest jedyną inwestycją realizowaną w tym roku przez goleniowianina Edwarda Jarlaczyńskiego. Jego zakład działa też na drugim końcu świata.

Firma JMB Engineering działa w branży energii odnawialnej, produkując z pianki PET komponenty do łopat elektrowni wiatrowych. Odbiorców swoich produktów ma praktycznie na całym świecie, stale więc się rozwija. Najlepszym tego dowodem jest nowowybudowana fabryka pod Nowogardem, która rozpocznie produkcję pianki już za kilka miesięcy, okazuje się jednak, że na tym E. Jarlaczyński nie poprzestał. Postawił przy tym na mocno egzotyczny kierunek, inwestując w północno-wdchodniej części... Brazylii (okolice miasta Fortaleza), gdzie zakład JMB funkcjonuje od kilku miesięcy. Warto dodać, że wcześniej firma pojawiła się także w Portugalii.

Jak informowaliśmy, bardzo prawdopodobne jest to, że w najbliższym czasie zapadnie decyzja o rozbudowie fabryki JMB w Nowogardzkiej Strefie Inwestycyjnej. Postawiona ma być tam druga, praktycznie bliźniacza hala produkcyjna. 

Komentarze (4)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Małgosia

odpowiedz
30.08.2022 16:02

Bardzo fajna praca. Tylko szkoda że zarobki takie niskie w Budnie , patrząc na rozwój firmy powinny być podwyzszki, a tu są obniżki, inflacja w górę a wypłata w dół. Ludzie ledwo wiążą koniec z końcem, nie ma jak zarobić bo nie ma nadgodzin. Firma na wszystkim ucina pensję

Alllaaa

odpowiedz
30.08.2022 23:13

To akurat prawda podwyżek dla pracowników nie ma i nic nie zapowiada się aby coś się zmieniło. Prężnie rozwijająca się firma która swoim pracownikom nic nie oferuje poza daniem pracy i to za marne pieniądze

Tomek

odpowiedz
03.09.2022 16:28

Przecież nic nie stoi na przeszkodzie by zmienić pracę 🤷‍♂️

Odpowiednik

03.09.2022 16:28

Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby powtarzać życiowe mądrości i w niczym nie pomóc pracownikom.