Przed nami piłkarski weekend

2023-09-16 7:00
Sylwester Wasiak
2023-09-16 7:00

W sobotę ekipa MKS Ina Goleniów powalczy na własnym stadionie o drugie zwycięstwo w sezonie. W klasie okręgowej dojdzie z kolei do pierwszych derbów w tym sezonie. Masovia Maszewo podejmie OKS Center MD Goleniów.

IV LIGA
Podopieczni Mariusza Bernacha po sześciu rozegranych kolejkach mają na swoim koncie cztery punkty. Dziś nadarza się kolejna okazja powalczyć o ligowe punkty. Łatwo jednak nie będzie, gdyż do Goleniowa zawita Wybrzeże Rewalskie. Ekipa z Rewala świetnie rozpoczęła rozgrywki, mając obecnie na swoim koncie 5 zwycięstw i 1 porażkę. Biało-zielonych czeka trudne zadanie, ale właśnie takie zwycięstwo nad mocnym rywalem jest teraz Inie potrzebne. Początek spotkania o godzinie 15 na stadionie miejskim w Goleniowie.

KLASA OKRĘGOWA
W klasie okręgowej dziś jeden mecz z udziałem przedstawicieli naszego powiatu i będą to derby. Masovia Maszewo zmierzy się u siebie z OKS Center MD Goleniów. Obie ekipy jako beniaminkowie ligi ze zmiennym szczęściem sobie radzą w okręgówce. Masovia ma na swoim koncie cztery punkty, z kolei OKS sześć oczek. Atut własnego boiska może dawać minimalnie większe szanse gospodarzom, choć jak wiadomo, derby rządzą się swoimi prawami. Czeka nas z pewnością interesujące spotkanie.
Trzeci z naszych reprezentantów w tej klasie rozgrywkowej – Orzeł Łoźnica, zagra w niedzielę na wyjeździe ze Spartą Gryfice. Obie ekipy nie mają na swoim koncie jeszcze przegranej. Sparta jest liderem z dorobkiem 13 punktów, Orzeł zaś jest czwarty w tabeli i ma 10 punktów (jeden mecz rozegrany mniej). Mecz na szczycie zapowiada się ciekawie.

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

16 września (sobota)
IV LIGA
Godz. 15:00: Ina Goleniów - Wybrzeże Rewalskie Rewal

KLASA OKRĘGOWA
Godz. 16:00: Masovia Maszewo - OKS Center MD Goleniów

KLASA A
Grupa 1
Godz. 12:00: Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica
Godz. 12:00: Pomorzanin Przybiernów - Fala Międzyzdroje
Godz. 15:00: Dąb Dębice - LZS Błękitni Trzygłów
Godz. 16:00: Promień Mosty - Leśnik Kliniska
Godz. 19:00: Hanza Goleniów - Bizon Cerkwica

17 września (niedziela)
KLASA OKRĘGOWA
Godz. 15:00: Sparta Gryfice - Orzeł Łoźnica

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!