Próbowano zakłócić sesję w Stepnicy

2020-03-31 14:15
Sylwester Wasiak
2020-03-31 14:15

Nieznana osoba powiadomiła policję o nielegalnym zgromadzeniu z udziałem osoby będącej w kwarantannie, do którego miało dojść wczoraj w Stepnicy.

ZDJĘCIE 1 z 2

Przybyli pod wskazany adres mundurowi trafili na...obrady sesji Rady Miejskiej.

- No niestety ktoś próbował zrobić psikusa wykorzystując sytuację pandemii koronawirusa, z jaką mamy do czynienia. Na szczęście sesja z zachowaniem wszystkich wymogów sanitarnych odbyła się, a radni rozpatrzyli wszystkie przygotowane uchwały – powiedział Andrzej Wyganowski, burmistrz gminy Stepnica.

Dziś z kolei pierwszy raz w historii Maszewa odbyła się zdalna sesja tamtejszej Rady Miejskiej. Na sali obrad zasiedli burmistrz Paweł Piesio, wiceburmistrz Adam Rojek, przewodnicząca Rady Małgorzata Storma-Piotrowska, sekretarz Małgorzata Złotek, skarbnik Marzena Miksa oraz dwie osoby zajmujące się obsługą sesji. 15 radnych zaś połączyło się zdalnie.

- Jestem zadowolony z przebiegu sesji, wszystko poszło sprawnie, choć wiadomo że warunki były nadzwyczajne. Każdy z 15 radnych mógł się jednak wypowiedzieć i wszyscy oddali głosy – podsumował przebieg obrad Paweł Piesio.

Na zdjęciach wczorajsza sesja Rady Miejskiej w Stepnicy oraz dzisiejsza sesja Rady Miejskiej w Maszewie.

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!