O przełamanie i awans

2021-09-01 11:02
Sylwester Wasiak
2021-09-01 11:02

Dziś MKS Ina Goleniów powalczy o przerwanie serii czterech ligowych porażek. Walkę w 3.rundzie Pucharu Polski stoczą o awans drużyny Leśnika Kliniska, Pomorzanina Nowogard, Orła Łoźnica i Masovii Maszewo.

Przed nami piłkarska środa na lokalnych boiskach. W IV lidze rozegrana zostanie 5. seria spotkań. Goleniowska Ina, która dotychczas przegrała cztery mecze, powalczy o przełamanie, podejmując u siebie Rasel Dygowo. Rywale mają na koncie trzy porażki i jedno zwycięstwo. Jest zatem okazja do poprawienia nastrojów i pierwsze zwycięstwo Iny Goleniów w nowym sezonie.
Dziś rozegrane zostaną spotkania 3. rundy Pucharu Polski. Trzy nasze drużyny zagrają u siebie, a na wyjeździe mecz rozegra Pomorzanin Nowogard, który w Kamieniu Pomorskim zmierzy się z Gryfem. Spotkanie zapowiada się interesująco, gdyż w ligowych rozgrywkach obie ekipy występują w klasie okręgowej. Gryf obecnie jest na pierwszy miejscu, a Pomorzanin na drugiej pozycji.
Orzeł Łożnica, który świetnie zainaugurował sezon w A-klasie, podejmie Polonię Płoty grającą w klasie okręgowej. To spotkanie również zapowiada się interesująco, a delikatnie większe szanse na awans dajemy Orłom.
Masovia podejmie w Maszewie Regę Trzebiatów. Obie drużyny słabo rozpoczęły sezon w klasie okręgowej, więc spotkanie to będzie okazją do poprawienia nieco nastrojów jednej z ekip.
Leśnik Kliniska czeka trudna przeprawa u siebie z Orłem Pęzino, który na inaugurację rozgrywek A-klasy w swojej grupie rozgromił Inę Recz aż 7:0 i opromieniony tym zwycięstwem przystąpi do konfrontacji z Leśnikiem.
Harmonogram środowych spotkań:

IV LIGA
Godz. 17:30: Ina Goleniów - Rasel Dygowo

PUCHAR POLSKI
3. runda
Godz. 17:30: Leśnik Kliniska - Orzeł Pęzino
Godz. 17:30: Gryf Kamień Pomorski - Pomorzanin Nowogard
Godz. 17:30: Orzeł Łożnica - Polonia Płoty
Godz. 17:30: Masovia Maszewo - Intermarche-Rega Trzebiatów

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!