Nowa pizzeria w mieście

2024-03-01 7:55
Sylwester Wasiak
2024-03-01 7:55

Już niebawem na goleniowskim rynku swoją działalność rozpocznie American Pizza Slice.

- Wiele razy w trakcie rodzinnych spotkań lub ze znajomymi, mieliśmy ochotę w weekend wieczorem coś dobrego zjeść i okazywało się, że około 22 w Goleniowie nie można było nic znaleźć na dowóz. Więc postanowiliśmy, że otworzymy w Goleniowie pizzerię – mówią nam Konrad Sędziak i Maciej Mikołajek, właściciele American Pizza Slice.

Konsumenci będą mieli do wyboru dwie wielkości pizzy - 30 i 40 cm oraz przede wszystkim, na co stawiają właściciele - pizza na kawałki. Ciasto będzie robione z własnego przepisu na miejscu.

- Nie zawsze każdy chce zjeść całą pizzę, wiele osób wolałoby skonsumować tylko kawałek pizzy i taka możliwość u nas będzie. Stawiamy na jakość, dobrą cenę, szybkość i nowości, a więc rodzaje pizzy, jakiej jeszcze Goleniów nie widział – mówi Konrad Sędziak.

Z czasem, jak zapowiadają właściciele nowego punktu gastronomicznego na mapie Goleniowa, asortyment będzie rozszerzany nie tylko w zakresie nowych rodzajów pizzy, ale także zupełnie innych elementów menu.

- Mam 20 lat doświadczenia w branży. Prowadziłem pizzerię w Polsce, Anglii i na Teneryfie. Teraz chcę tym doświadczeniem podzielić się z mieszkańcami Goleniowa. - mówi K. Sędziak.

Otwarcie nowej pizzeri w lokalu, w którym do niedawna funkcjonował Bistro Royal, przy ul. W. Andersa odbędzie się w środę 6 marca o godzinie 15.11.

Pizzeria będzie czynna od poniedziałku do czwartku oraz w niedzielę w godzinach 13-22 oraz w piątki i soboty w godzinach 13-24.

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!