Mila Niepodległości. Co otrzymają uczestnicy biegów?

2021-11-05 19:01
Sylwester Wasiak
2021-11-05 19:01

Sprawdźcie, co znajdą uczestnicy tegorocznej Goleniowskiej Mili Niepodległości w pakietach startowych oraz na co mogą liczyć wszyscy finiszujący na mecie, począwszy od przedszkolaków, a na dorosłych kończąc.

Foto: Organizatorzy

W tegorocznej Goleniowskiej Mili Niepodległości, która wystartuje w nadchodzący czwartek, organizatorzy wprowadzili limity liczby uczestników. W biegach dzieci i
młodzieży może wystartować 2500 zawodników. W Mili Open 250 zawodników, a w biegu Gaz-System S.A. na dystansie 10 kilometrów - 1200 zawodników. Jak poinformowali organizatorzy, dostępne są jeszcze karty startowe do biegów dziecięcych i młodzieżowych. Można je nabyć wyłącznie w sekretariacie OSIR (ul. Sportowa 25, Goleniów, tel. 91 418 21 04) w cenie 7 zł. Karty będą sprzedawane do wyczerpania zapasów.
Wszyscy uczestnicy biegów na mecie otrzymają medale i dyplomy. Dzieci i przedszkolaki biorące udział w biegu otrzymają dodatkowo breloczek odblaskowy, czapeczkę z daszkiem oraz flagę.
Każdy biegacz startujący w biegu open otrzyma koszulkę wykonaną z wysokiej jakości dzianiny o strukturze ułatwiającej termoregulację, czapeczka z daszkiem z logo biegu oraz komin materiałowy. Najszybsi zawodnicy zaś nagrodzeni zostaną finansowo (o wysokości nagród pisaliśmy TUTAJ).

MEDAL GOLENIOWSKIEJ MILI NIEPODLEGŁOŚCI 2021

UPOMINKI DLA DZIECI

ZAWARTOŚĆ PAKIETÓW W BIEGACH OPEN

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!