Krzysztof Kizik prezesem Zakładu Budynków Komunalnych

2021-02-24 16:16
Adam Litwinowicz
2021-02-24 16:16

Od poniedziałku 22 lutego w fotelu prezesa ZBK w Trzebiatowie zasiada Krzysztof Kizik. Na tym stanowisku zastąpił on Renatę Bielaszewską-Mamzer, która kilka tygodni temu została prezesem Zakładu Wodociągów i Kanalizacji.

Krzysztof Kizik jest mieszkańcem Trzebiatowa. To właśnie w tym mieście wychował się i mieszka. Rozpoczynał jako pracownik banku w Gryficach, później został doradcą, następnie, dzięki determinacji, został dyrektorem oddziału banku w Trzebiatowie.

- Nie boję się ciężkiej pracy i zawsze stawiam przed sobą cele, które chcę osiągać – wyjaśnia nowy prezes ZBK-a.

Krzysztof Kizik zaznacza, że ma świadomość, na jakim etapie znajduje się aktualnie prowadzona przez niego spółka.

- Wiem, z czym będę musiał się zmierzyć, ale tak jak już wcześniej wspomniałem, lubię wyzwania i mogę zapewnić, że zrobię wszystko, aby kondycja ZBK była jak najlepsza. Jestem również świadomy, jaką pracę włożyła moja poprzedniczka. Wiem, że udało się Renacie Bielaszewskiej – Mamzer wyprowadzić spółkę na prostą. Pamiętajmy również, że to zasługa wszystkich pracowników Zakładu. Ufam, że wspólnie z nimi uda nam się prowadzić ZBK w dobrym kierunku. Jako menager będę chciał wprowadzić spółkę na tory rozwoju, abyśmy mogli świadczyć jak najlepsze usługi dla wszystkich mieszkańców – wyjaśnia Kizik.

Nowy prezes zwraca również uwagę na politykę informacyjną spółki. Podkreśla, że mieszkańcy mają prawo wiedzieć jakie kroki, jakie działania są i będą prowadzone.

- Musimy pamiętać, że ja jako prezes zostałem powołany, aby rozwijać ZBK i taki cel też sobie postawiłem. Mam jednak nadzieję, że dzięki polityce informacyjnej, będzie nam się wszystkim skuteczniej pracowało. Będę się starał informować wszystkie wspólnoty o naszych działaniach i planach. Mieszkańcy mają prawo wiedzieć, a my mamy obowiązek informować. Chciałbym, aby nasze działania były transparentne – podkreśla Krzysztof Kizik.

Komentarze (6)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Burmistrz

odpowiedz
26.02.2021 00:13

Wszyscy znawcy, co tu pisza mogli zlozyc swoje aplikacje, mieli okazję się zaprezentować, oczerniacie człowieka, a jakie macie doświadczenie i szkoły, gdyby był złodziejem to powinien siedzieć, w Pko robil robote, teraz tam jest dno, wiem bo jestem ich klientem.... Podpiszcie się pod tymi komentarzami. Odwagi... Kizik ma odwagę i to mądry chlop. Dlatego jest tu gdzie jest, a wy.... Pewnie pójdziecie po mieszkanie bo na kredyt was nie stać nieroby, i pewnie wam się należy.... Dno...Szkoda strzępić tutaj język.

Emil

26.02.2021 00:13

Jak był taki super to dlaczego tam już nie pracuje? Co sìe stało?

Kamila

26.02.2021 00:13

Zgadzam 100%

Sylwia

odpowiedz
25.02.2021 00:38

Gratulacje🎉🎊