Krzysztof Kizik prezesem Zakładu Budynków Komunalnych

2021-02-24 16:16
Adam Litwinowicz
2021-02-24 16:16

Od poniedziałku 22 lutego w fotelu prezesa ZBK w Trzebiatowie zasiada Krzysztof Kizik. Na tym stanowisku zastąpił on Renatę Bielaszewską-Mamzer, która kilka tygodni temu została prezesem Zakładu Wodociągów i Kanalizacji.

Krzysztof Kizik jest mieszkańcem Trzebiatowa. To właśnie w tym mieście wychował się i mieszka. Rozpoczynał jako pracownik banku w Gryficach, później został doradcą, następnie, dzięki determinacji, został dyrektorem oddziału banku w Trzebiatowie.

- Nie boję się ciężkiej pracy i zawsze stawiam przed sobą cele, które chcę osiągać – wyjaśnia nowy prezes ZBK-a.

Krzysztof Kizik zaznacza, że ma świadomość, na jakim etapie znajduje się aktualnie prowadzona przez niego spółka.

- Wiem, z czym będę musiał się zmierzyć, ale tak jak już wcześniej wspomniałem, lubię wyzwania i mogę zapewnić, że zrobię wszystko, aby kondycja ZBK była jak najlepsza. Jestem również świadomy, jaką pracę włożyła moja poprzedniczka. Wiem, że udało się Renacie Bielaszewskiej – Mamzer wyprowadzić spółkę na prostą. Pamiętajmy również, że to zasługa wszystkich pracowników Zakładu. Ufam, że wspólnie z nimi uda nam się prowadzić ZBK w dobrym kierunku. Jako menager będę chciał wprowadzić spółkę na tory rozwoju, abyśmy mogli świadczyć jak najlepsze usługi dla wszystkich mieszkańców – wyjaśnia Kizik.

Nowy prezes zwraca również uwagę na politykę informacyjną spółki. Podkreśla, że mieszkańcy mają prawo wiedzieć jakie kroki, jakie działania są i będą prowadzone.

- Musimy pamiętać, że ja jako prezes zostałem powołany, aby rozwijać ZBK i taki cel też sobie postawiłem. Mam jednak nadzieję, że dzięki polityce informacyjnej, będzie nam się wszystkim skuteczniej pracowało. Będę się starał informować wszystkie wspólnoty o naszych działaniach i planach. Mieszkańcy mają prawo wiedzieć, a my mamy obowiązek informować. Chciałbym, aby nasze działania były transparentne – podkreśla Krzysztof Kizik.

Komentarze (11)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Zaszadca

odpowiedz
25.02.2021 22:27

Typowo Trzebiatowskie. Jednak by zostać takim prezesem trzeba pewnie mieć jakieś doświadczenie. Doświadczenie choćby kierunkowe... No tak dyrektor Banku na pewno miał... Za zapomniałem zarządzać 5/6 pracownikami nie potrafił a będzie zarządzać budynkami komunalnymi... A nie no jak nieruchomościami cóż ja piszę budynki się same robią... Drugie dno może Kredyty Hipoteczne z Pośrednikiem będzie znowu kręcił jak ostatnio... Szef Gminy i Miasta nie wie co spowodowało nagle odejście z Ciepłej posady PREZESA bo tak się BP nosiła w Trzebiatowie... Kpina... I rączka rączkę myje

Fokus

odpowiedz
24.02.2021 18:39

To jak to jest ZBK ma się rozwijać czy dzięki sprzedaży lokali zwijać . Która perspektywa jest prawdziwa ?

XYZ

24.02.2021 18:39

W ZBK siedzi tyłu pociotków, że trupa będą za wszelką cenę reanimować. Szkoda tylko że za nasze pieniądze.

26.02.2021 19:08

Wassermanowi dajcie spokój z tym burmistrzowaniem, zaraz zaczną nasyłać na niego kontrole a on ma inny problem, schody na Redze mu zalało a miały być takie piękne.

GRAFF

odpowiedz
25.02.2021 05:37

NIE ZNAM GOŚĆIA 😆😆😆😆

Szczujnia

odpowiedz
25.02.2021 21:08

Niech się chlop wykaze. A co do tekstów w SP24 to krem de la krem sa te właśnie hejterskie komnety. Hejtowanie jest karalne. :):):):):) ta

24.02.2021 16:40

Powodzenia i odporności psychcznej.

A.a.a

odpowiedz
24.02.2021 19:09

W tym mieście.... zawsze odwazni będą.... pisac Powodzenia Panie Krzysztofie

Sp2

odpowiedz
25.02.2021 02:01

Gratulacje Fajnie ze ktoś znajomy że szkolnych lat, życzę powodzenia i owocnej pracy, ... Jad i ból du.y. u wielu a potem hemoroidy. Działaj Krzysiek uczciwie i sumiennie, nie daj plamy. Wyróżnij się :)

Mieszkanka

odpowiedz
25.02.2021 11:08

Powodzenia 😊 a ci co oczerniają to pewnie z zazdrości. Zresztą o byle kim się nie rozmawia 😊