Radni klubu PiS przeciwni absolutorium dla Zarządu powiatu Gryfickiego
2020-06-30 19:49
Przewodniczący klubu PiS Grzegorz Burcza nie ukrywał, że głównym powodem takiego wyniku głosowania jest obecny, według niego, kłamliwy i leniwy zarząd.
Komentarze (7)
Poznaj opinie mieszkańców.
Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
Pytek
odpowiedzRęce opadają kiedy słucha się wypowiedzi tego człowieka. Jak nie kompletne bzdury, to opowieści dziwnej treści, bez żadnych konkretów ani pokrycia w faktach, z którymi często i gęsto się mija, a zamiast nich przedstawia swoje widzi mi się. Nie potrafię pojąc, dlaczego do tej pory, za tyle wypowiedzianych kłamstw, przeinaczeń i kompletnych bzdur, żaden ze starostów nie pozwał tego pana do sądu.
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
Robert
Bo ten Pan jest z PiS-u, czyli nietykalny.
Pytek
Wyborco, podaj proszę jakie to obietnice wyborcze składane w czasie ostatnich dwóch kampanii samorządowych zrealizowali działacze PiS na terenie naszego powiatu? Chętnie poczytam i nie tylko ja. Również współczuję, karmienia się populizmem, plewami i pustosłowiem działaczy PiS.
Wyborca
Działacze PiS są niewiarygodni bo realizują obietnice wyborcze.Działacze PO,PSL,SLD są wiarygodni bo obiecują coś a realizują coś dokładnie odwrotnie.Gratuluje Panie Pytek umiejętności logicznego wyciągania wniosków z życia.A tak serio współczuję.
Lucja
Widocznie nie kłamie, skoro nie został pozwany.
Rafaello
odpowiedzNie udolny to klub PiS !
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
Leszek
odpowiedzPanie Burcza ODWAGI! Zdaniem Sądu Najwyższego, powyższe zapatrywania prawne w pełni odnoszą się do znamienia strony przedmiotowej czynu zabronionego, określonego w art. 272 k.k. Niewątpliwe jest, że sprawca używając podstępnych zabiegów, pozoruje zgodność przebiegu zdarzenia z rzeczywistością, a tym samym utrudnia odkrycie prawdy o tym zdarzeniu. W takim działaniu oskarżonego odnajdujemy również element skrytości. Na skrytość zachowania sprawcy działającego z zamiarem podstępnego wprowadzenia w błąd wskazuje leksykalne znaczenie słowa „podstępne”, jako działania skrytego, mającego na celu zmylenie kogoś lub oszukanie kogoś (por. Inny Słownik Języka Polskiego pod red. M. Bańko, Warszawa 2000, s. 134). W kontekście tych rozważań za trafny należało uznać pogląd, że „podstępne wprowadzenie w błąd”, to kwalifikowana forma „wprowadzenia w błąd”, polegająca na działaniach przebiegłych, których wykrycie wymaga uwagi wychodzącej ponad miarę przeciętną (por. wyrok Sądu Apelacyjnego w Krakowie z dnia 8 marca 2001 r., II AKa 33/01 – Krak. Zesz. Sąd. 2001, z. 5, poz. 28).
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!