Dyrektor ZUK zmienił zdanie. Turniej charytatywny może się odbyć

2020-09-25 14:13
Katarzyna Adamiak
2020-09-25 14:13

Planowany na sobotę turniej charytatywny na Stadionie Miejskim w Gryficach może zostać rozegrany.  Dyrektor Zakładu Usług Komunalnych zmienił zdanie i wyraził zgodę na korzystanie z obiektu.

Wczoraj informowaliśmy o tym, że planowany na najbliższą sobotę turniej piłkarski na Stadionie Miejskim w Gryficach nie dojdzie do skutku. Dyrektor Zakładu Usług Komunalnych w Gryficach nie wyraził zgody na udostępnienie z obiektu, argumentując swoją decyzję m.in. tym, że „Sparta Gryfice nie dochowuje obowiązku sprzątania pomieszczeń po zakończonych zajęciach”.

Dziś do naszej redakcji dotarła informacja, że wydarzenie jednak się odbędzie. Dyrektor Zakładu Usług Komunalnych po ponownym rozpatrzeniu wniosku MKS Sparta Gryfice oraz po rozmowach z Magdaleną Kamińską reprezentantką sztabu Gangu Jasia zdecydował o udostępnieniu obiektu.

- Cieszę się bardzo, że udało się porozumieć z panem dyrektorem i że jutrzejszy turniej Żaków organizowany przez MKS Sparta Gryfice może zostać rozegranymówi Magdalena Kamińska. 

Turniej piłkarski, jeśli tylko pozwoli na to pogoda, rozpocznie się o godz. 11.00. Dochód z wydarzenia przekazany zostanie na wsparcie gangu chorego na białaczkę Jasia. 

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Artur Wójcik prezes MKS SPARTA Gryfice

odpowiedz
29.09.2020 12:23

Pan Dyrektor strzelił sobie w plecy zakazem tłumacząc się iż nie było w piśmie mowy o imprezie charytatywnej tylko o samym turnieju. Co by nie było wszystko odbyło się dla dzieci. Kuriozalnym jest aby na wszystko trzeba pisać pisma jako jedyne stowarzyszenie sportowe w Gryficach. Pan Dyrektor mści się i nie pozwala na wile rzeczy jak reklamy, biuro klubu, rozgrywki czy też treningi ograniczając je do minimum. Sprzątać każe się Sparcie proszę spojrzeć w koło Płoty,Rewal tam jest sprzątaczka jak choćby w tej samej gminie jak w Trzyglowie.