Turniej charytatywny nie zostanie rozegrany. Powodem tej decyzji… smuga na podłodze

2020-09-24 19:11
Karol Szumny
2020-09-24 19:11

W sobotę, 26 września br., miał się odbyć turniej charytatywny na Stadionie Miejskim w Gryficach. Zakład Usług Komunalnych nie wyraził jednak zgody na udostępnienie stadionu. Powodem miały być smugi na podłodze w jednej z szatni.

Z inicjatywą wyszedł klub Sparta Gryfice. Turniej piłkarski miał odbyć się w najbliższą sobotę, a cały dochód miał zostać przekazany na wsparcie gangu chorego Jasia. Chłopiec choruje na białaczkę. Zakład Usług Komunalnych stwierdził jednak, że: „Sparta Gryfice nie dochowuje obowiązku sprzątania pomieszczeń po zakończonych zajęciach”. ZUK dodaje także, że „po zajęciach prowadzonych przez MKS Sparta, ponownie stwierdzono brudne pomieszczenia korytarza i łaźni w budynku socjalnym na stadionie”. W tym wypadku ZUK postanowił nie udzielać zgody na odbycie się turnieju, gdyż chcą „uniknąć kompromitacji polegającej na prowadzeniu zajęć w brudnych szatniach”.
Każdy, kto jest włączony w akcje, wie jak bardzo się angażujemy, aby jak najszybciej zebrać kwotę potrzebna na lek dla Jasia i dalsze leczenie ­– mówi Magdalena Kamińska, reprezentująca „Team Gang Jasia”.
W przypadku kolejnej odmowy klub Sparta Gryfice zdecyduje się na rozegranie turnieju w Łobzie, Rewalu lub Cerkwicy.

O trudnej współpracy klubu z zarządcą stadionu, mówił podczas wczorajszego programu STUDIO SUPERPORTALU prezes Stowarzyszenia Sparta Gryfice Artur Wójcik. (kliknij i oglądaj)

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Robi

odpowiedz
25.09.2020 13:08

Posprzątaj Pan miasto bo brudne !

marekryba

odpowiedz
25.09.2020 08:21

Szukanie problemów tam gdzie ich nie ma wystawić rachunek za sprzątanie nie gaście inicjatywy w szczytnym celu