Co dalej z kładką przy ul. Maszewskiej?

2021-04-21 18:05
Sylwester Wasiak
2021-04-21 18:05

Wiemy już, kiedy rozebrana zostanie kładka nad torami przy ul. Maszewskiej.

Jak nas poinformował Tomasz Banach, wiceburmistrz Goleniowa, kładka nad torami zostanie rozebrana zgodnie z przyjętym harmonogramem we wrześniu. Z kolei Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej zaplanowało remont stalowej konstrukcji przebiegającego przy kładce ciepłociągu wraz z wymianą izolacji termicznej. Prace te mają być wykonane do końca listopada. Upadła zatem inna koncepcja zakładająca przeprowadzenie ciepłociągu pod ziemią, o czym mówił wiceburmistrz Banach w rozmowie z Superportalem w marcu (pisaliśmy o tym TUTAJ).
Demontaż nieczynnej kładki dla pieszych na ul. Maszewskiej jest jednym z elementów budowy nowego dworca PKP w Goleniowie.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Małgorzata Kurkowska

odpowiedz
21.04.2021 18:42

Dlaczego z uporem maniaka powtarzacie nieprawdę? Robert Krupowicz jest burmistrzem Gminy Goleniów. Tomasz Banach jest zastępcą burmistrza Gminy Goleniów. W Gminie Goleniów organem uchwałodawczym jest Rada Miejska, a nie Rada Miasta. Czy naprawdę trzeba dowartościowywać władze Gminy Goleniów trzeba dowartościowywać używając nieprawidłowy h nazw organów?