Zrywał plakaty wyborcze, został zatrzymany

2023-10-12 18:17
Sylwester Wasiak
2023-10-12 18:17

Dziś około południa mężczyzna zaczął zrywać plakaty wyborcze rozwieszone na barierce wzdłuż bloku przy ulicy Szczecińskiej 11. Na miejsce wezwano straż miejską i policję. Mężczyzna został zatrzymany.

O sprawie poinformowali nas świadkowie zdarzenia. Mężczyzna w średnim wieku zaczął zrywać po kolei plakaty wyborcze kandydatów. Zawiadomione zostały służby. Według relacji świadków na miejscu pierwsza pojawiła się Straż Miejska, której funkcjonariusze zatrzymali krewkiego mężczyznę, znaleźli również pozrywane plakaty, które zdołał wyrzucić do śmietnika. Na miejsce przybyli również policjanci, którzy przejęli mężczyznę. Co działo się dalej i jakimi kierował się on motywami? Zapytaliśmy zarówno Straż Miejską w Goleniowie, jak i policję.
- Mogę potwierdzić, że doszło do takiego zdarzenia. Strażnicy Miejscy pierwsi pojawili się na ul. Szczecińskiej i zatrzymali mieszkańca Goleniowa, który był sprawcą zrywania plakatów i został przekazany przybyłemu patrolowi policji – powiedział nam Arkadiusz Radawiec, komendant Straży Miejskiej w Goleniowie.
Niestety mimo prób, nie udało nam się skontaktować z rzecznikiem prasowym Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!