Znęcał się nad żoną

2023-05-18 15:22
Sylwester Wasiak
2023-05-18 15:22

Karany już w przeszłości 63-latek ponownie trafił za kraty, a do sądu wpłynął akt oskarżenia za znęcanie się fizyczne i psychiczne nad żoną.

Jak poinformowała Prokuratura Okręgowa w Szczecinie, prokurator Prokuratury Rejonowej w Goleniowie skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko mężczyźnie, któremu zarzucono psychiczne i fizyczne znęcanie się nad wspólnie zamieszkującą z nim pokrzywdzoną. Mężczyzna w okresie od 2019 r. do grudnia 2022 r. w jednej z miejscowości powiatu goleniowskiego wszczynał bezpodstawne awantury domowe, w których trakcie przejawiał agresywne zachowanie wobec żony. Podejrzany wyzywał kobietę słowami powszechnie uznawanymi za wulgarne i obelżywe, groził zniszczeniem mienia, a także stosował wobec niej przemoc fizyczną w postaci bicia pięścią i dłonią po głowie.
Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt, a ponadto na jego mieniu prokurator dokonał zabezpieczenia majątkowego. 63-letni podejrzany w przeszłości był już karany sądownie, a za zarzucane podejrzanemu przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!