Znany aktor jak magnes. Pełna sala na spotkaniu z Andrzejem Grabowskim w Goleniowie

2022-11-14 19:39
Paweł Palica
2022-11-14 19:39

Przy wypełnionej do praktycznie ostatniego miejsca sali koncertowej goleniowskiej Rampy odbyło się dzisiaj spotkanie autorskie z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, Andrzejem Grabowskim.

ZDJĘCIE 1 z 4

Andrzej Grabowski wielu Polakom znany jest z roli Ferdynanda Kiepskiego w serialu "Świat według Kiepskich", jego zawodowe portfolio jest jednak znacznie obszerniejsze. Wystąpił bowiem w takich filmach czy serialach "Dzień świra", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Pitbull" czy "Polityka".

W 2020 roku ukazała się jego książkowa  autobiografia, zatytułowana "Jestem jak motyl" i właśnie ją na spotkaniu promował, ze swadą i poczuciem humoru opowiadając przy okazji o swojej pracy, tak aktorskiej, jak i związanej choćby z nagrywaniem piosenek. A że cieszy się on dużą sympatią publiczności, widać było gołym okiem. Przed spotkaniem chętnym do wzięcia w tym wydarzeniu goleniowianom rozdano około 210 wejściówek, widownia była więc wypełniona praktycznie do ostatniego miejsca. Był oczywiście czas na zadawanie bohaterowi wieczoru pytań, a także podpisywanie przez niego książek i wspólne zdjęcia.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Kulturysta

odpowiedz
14.11.2022 21:23

Świetne wydarzenie, tylko ten prowadzący ma w zwyczaju przerywać gościom.