Zmienne szczęście naszych drużyn

2021-06-13 13:00

Walkower w meczu Orła Łoźnica oraz gol na wagę trzech punktów w ostatniej minucie spotkania z udziałem Dębu Dębice. Zapraszamy na relację z 7. kolejki grupy spadkowej klasy okręgowej.

Orzeł Łoźnica – Tanowia Tanowo 3:0 v.o.
Orzeł zainkasował trzy punkty bez konieczności wychodzenia na boisko. Na mecz do Łoźnicy nie przyjechała Tanowia Tanowo. Działacze Orła informację o tym, że spotkanie nie dojdzie do skutku, otrzymali dzień wcześniej wieczorem. Najpierw zespół z Tanowa potwierdził, że rezygnuje z przyjazdu, a później wycofano obsadę sędziowską i wiadomo było, że mecz zakończy się walkowerem dla ekipy z Łoźnicy.

Dąb Dębice - Stal Szczecin 2:3 (0:2)
Bramki: Antys, Majdański.
Do przerwy Dąb przegrywał z wyżej notowaną Stalą Szczecin 0:2. Na początku drugiej połowy gospodarze wzięli się do odrabiania strat. Gola kontaktowego strzelił Łukasz Antys, a następnie za sprawa Tomasza Majdańskiego w 88 minucie Dąb doprowadził do wyrównania. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem i podziałem punktów, w 90 minucie zawodnikowi gości wyszedł „strzał życia” z ok. 25 metrów i trzy punkty pojechały do Szczecina. - Zagraliśmy dobre zawody, niestety znowu nasza dobra gra nie dała nam żadnych punktów – podsumował spotkanie Bartosz Stefański z Dębu Dębice.