Zmiana sternika goleniowskiej policji

2024-03-11 15:35
Sylwester Wasiak
2024-03-11 15:35

Inspektor Robert Sielski nie jest już Komendantem Powiatowym Policji w Goleniowie.

Insp. Robert Sielski (drugi z prawej) dotychczasowy Komendant Powiatowy Policji w Goleniowie awansował na stanowiska Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie (Foto: KWP Szczecin)

Jak dziś poinformowały służby prasowe zachodniopomorskiej policji, na wniosek Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Szymona Sędzika, p.o. Komendanta Głównego Policji, powołał na stanowisko pełniącego obowiązki Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Roberta Sielskiego - dotychczasowego Komendanta Powiatowego Policji w Goleniowie.
Uroczystość z tej okazji odbyła się w sali konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. W trakcie powołano także na stanowisko pełniącego obowiązki Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Przemysława Domagałę - dotychczasowego Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, pełniącym obowiązki Komendanta Powiatowego w Goleniowie zostanie dotychczasowy I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji – mł. insp. Sławomir Daszkiewicz.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!