Zmiana lidera i pierwsze zwycięstwo Niedzielnych

2023-05-08 22:24
Sylwester Wasiak
2023-05-08 22:24

Za nami 10. seria spotkań w Goleniowskiej Lidze Mistrzów rozegrana w Kartlewie. Pierwsze zwycięstwo w tych rozgrywkach odniósł zamykający ligową tabelę zespół Niedzielnych Chłopaków, zmiana nastąpiła również na fotelu lidera ligi.

Foto: GLM

Niedzielne Chłopaki – Kultywator Krepsko 4:1
Mecz zaczął się od samobójczego gola zawodnika z Krępska. Do remisu jeszcze przed przerwą doprowadził po skierowaniu piłki głową do bramki Darek Schacht. W drugiej połowie gole zdobywali już tylko zawodnicy Niedzielnych. Na 2:1 gola strzelił Jakub Zwierzchowski, na 3:1 ponownie był samobój, a wynik spotkania ustalił na 4:1 Mateusz Jastrzębski.

Gazole Goleniów – Wicher Przemocze 0:0
Mecz mimo kilku stworzonych przez obie strony sytuacji, zakończył się bezbramkowym remisem, z którego mogli cieszyć się przede wszystkim zawodnicy Wichra Przemocze. Gazoli jak się później okazało, remis ten kosztował utratę pierwszego miejsca w tabeli.

Team Przybiernów – Jartex Goleniów 0:2
Zespół Jartexu nie zmarnował szansy, jaką dał mu do powrotu na fotel lidera wcześniejszy mecz. Do przerwy Jartex prowadził 1:0 po golu Jarosława Leśko. Ten sam zawodnik ustalił rezultat spotkania na 3 minuty przed końcem meczu, zdobywając swoją drugą bramkę w spotkaniu.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!