Złamali zakazy

2023-05-22 17:02
Sylwester Wasiak
2023-05-22 17:02

Dwóch kierujących, którzy mieli sądowe zakazy kierowania pojazdów, zatrzymali w ostatnich dniach goleniowscy policjanci. Wpadł również kierujący na „podwójnym gazie”.

Prowadził mimo zakazu
W czwartek 18 maja po godzinie 23 policjanci podczas kontroli drogowej w Marszewie ujawnili, że 29-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierował samochodem osobowym marki Audi, pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Goleniowie. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Na zakazie i nie koniecznie trzeźwy
W piątek 19 maja o godzinie 20.21 policjanci z goleniowskiej „drogówki” zatrzymali do kontroli w miejscowości Kościuszki samochód osobowy marki Audi. W trakcie kontroli okazało się, że 25-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego kierujący pojazdem znajdował się pod wpływem środków działających podobnie do alkoholu, a gdyby tego było jeszcze mało, posiadał orzeczony przez Sąd Rejonowy w Goleniowie, zakazu prowadzenia pojazdów. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Nowogardzie.

Blisko dwa promile…
...miał kierujący Volvo 59-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego zatrzymany w Goleniowie przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego. Badanie wykazało dokładnie 1,89 promila alkoholu w organizmie. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!