Zła wiadomość dla fanów triathlonu

2020-06-03 6:13
Sylwester Wasiak
2020-06-03 6:13

Nie odbędzie się największa impreza triathlonowa na Pomorzu Zachodnim.

Triathlon Szczecin 2020, w którym swój start planowała liczna rzesza miłośników tej dyscypliny sportu z powiatu goleniowskiego niestety został odwołany.
- Z ogromnym żalem pragniemy Was poinformować, że w związku z zaistniałą sytuacją spowodowaną COVID-19 jesteśmy zmuszeni odwołać imprezy Triathlon Szczecin 2020. Była to dla nas bardzo ciężka decyzja, ale jest ona podyktowana troską o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, a także ograniczonymi możliwościami organizacyjnymi związanymi z niemożnością uzyskania wymaganych zgód i pozwoleń na organizację imprezy – informują organizatorzy.
Wszyscy, którzy już opłacili swój start, mają do wyboru jedną z trzech opcji:
- przeniesienie opłaty startowej na przyszły rok i start w 2021 r.
- przeniesienie opłaty startowej na inną osobę i jej udział w zawodach w 2021 r.
- całkowity zwrot wpisowego
Wszystkie osoby, które zdecydują się na przeniesienie opłaty startowej na przyszły rok, będą mogły wziąć udział w triathlonowym wyzwaniu online, podczas którego nie tylko będzie można otrzymać tegoroczne medale, ale także zawalczyć o nagrody. Więcej szczegółów w tej sprawie organizatorzy przekażą niebawem.
Triathlon Szczecin od kilku lat jest największą imprezą dla miłośników tej dyscypliny sportu na Pomorzu Zachodnim. Co roku startuje w niej kilkuset zawodników w tym liczna rzesza triathlonistów reprezentujących powiat goleniowski. Tym, co przyciąga do udziału w tej imprezie jest bez wątpienia trasa. Etap pływacki odbywa się w Odrze na wysokości Łasztowni, gdzie zresztą zlokalizowane jest miasteczko triathlonowe. Etap rowerowy to jazda od Mostu Długiego w kierunku prawobrzeża, zaś trasa biegu poprowadzona jest po nadodrzańskich bulwarach.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!