Zima kończy rundę jesienną

2023-11-25 9:20
Sylwester Wasiak
2023-11-25 9:20

Wczorajsze opady śniegu i spadek temperatury spowodowały, że odwołany został ostatni mecz MKS Iny Goleniów w IV lidze. W rozgrywkach 4. rundy Pucharu Polski odwołano spotkanie z udziałem Orła Łoźnica, odbędzie się za to prawdopodobnie pojedynek OKS Center MD Goleniów z Sarmatą Dobra w Goleniowie.

Przypomnijmy, że Ina miała zagrać na wyjeździe z zespołem MKP Szczecinek. Rywale w przekazanym komunikacie poinformowali, że zaplanowany na sobotę 25 listopada mecz został odwołany z powodów niesprzyjających warunków atmosferycznych. Spotkanie zostanie rozegrane w lutym 2024 roku, tydzień przed rozpoczęciem rundy wiosennej. W tym przypadku zarząd MKS Ina Goleniów zaproponował rozegranie spotkania dziś na euroboisku w Goleniowie, ale zespół ze Szczecinka nie chciał skorzystać z tej możliwości.

Na dziś zaplanowane zostały również spotkania 4. rundy Pucharu Polski. Na tym etapie rozgrywek występują dwie nasze drużyny. Orzeł Łoźnica miał zagrać w Płotach z tamtejszą Polonią. Spotkanie to zostało odwołane z powodu złego stanu boiska ze sztuczną nawierzchnią. Odbędzie się natomiast zaplanowane na dziś (25 listopada, sobota) spotkanie OKS Center MD Goleniów- Sarmata Dobra. Mecz odbędzie się na euroboisku w Goleniowie, które, na razie jest lekko zmrożone, ale prognozy są optymistyczne, temperatura ma wzrosnąć co powinno poprawić warunki do gry. Mecz OKS – Sarmata rozpocznie się o godzinie 13.30

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!