Zgłoszenia tylko do niedzieli

2021-01-07 17:29
Sylwester Wasiak
2021-01-07 17:29

W niedzielę 10 stycznia mija ostateczny termin zgłaszania przez kluby sportowe gminy Goleniów zawodników, którzy osiągnęli w minionym roku sukcesy.

Czy uda się w tym roku zorganizować Galę Sportu? Planowany termin to druga połowa lutego, wszystko jednak zależy od sytuacji epidemicznej (Foto: OSIR Goleniów)

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie w imieniu Gminy Goleniów jest organizatorem Gali Sportu, a więc spotkania z wyróżniającymi się sportowcami Gminy Goleniów. Jak poinformował OSIR spotkanie planowane jest na drugą połowę lutego 2021 r., choć biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiczną wszystko może ulec jeszcze zmianie.
W celu uzyskania informacji, którzy zawodnicy z klubów sportowych Gminy Goleniów osiągnęli sukcesy sportowe i jakie to są sukcesy, prezesi i trenerzy klubów powinni przesłać do OSIR-u zestawienia osiągnięć sportowych w rywalizacji indywidualnej i zespołowej w Klubie.
W zestawieniu należy podać sukcesy zawodników i zespółów w okresie od 1 stycznia 2020 r. do 31 grudnia 2020 r., w Mistrzostwach danego Związku Sportowego według zdobytych miejsc: Mistrzostwa Województwa miejsca od I do III, Mistrzostwa Makroregionu miejsca od I do VI, Mistrzostwa Polski miejsca od I do XX, Mistrzostwa Europy i Mistrzostwa Świata – udział z podaniem zdobytego miejsca.
Zestawienie sporządzone według załączonego formularza należy przekazać do OSiR, w formie elektronicznej email: osir@osir.goleniow.pl w nieprzekraczalnym terminie do 10.01.2021 r. Kluby, które nie dostarczą listy lub przekażą ją w terminie późniejszym nie będą brane pod uwagę.
Regulami i formularz dostępne są na stronie http://osir.goleniow.pl/

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!