Zderzenie na "109". Mercedes wjechał w tył Golfa. Dwie osoby trafiły do szpitala

2020-06-01 17:45
Katarzyna Adamiak
2020-06-01 17:45

Brak należytej ostrożności - to prawdopodobna przyczyna zderzenia czterech pojazdów na wojewódzkiej „109”.

ZDJĘCIE 1 z 4

Mamy więcej informacji dotyczącej zdarzenia, do którego doszło dziś przed godz. 16 na wojewódzkiej „109”.

Z informacji, jakie przekazał nam rzecznik gryfickiej policji, w zderzeniu uczestniczyły cztery pojazdy, w tym jeden tzw. techniczny.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że w związku z prowadzonymi pracami, na drodze wojewódzkiej 109 stał pojazd techniczny. Za pojazdem zatrzymał się kierujący Dacią, a następnie Oplem i Volkswagenem Golfem – tłumaczy podkom. Zbigniew Frąckiewicz.

Kiedy samochody stały na drodze, nadjechał kolejny pojazd. - Jadący od strony Płotów kierowca Mercedesa najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności przed poprzedzającym go pojazdem i uderzył w jego tył. Siła uderzenia była tak duża, że spowodowała efekt domina, a pojazd Volkswagen Golf dachował – przekazuje rzecznik gryfickiej policji.

Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala w Gryficach w celu przeprowadzenia diagnostyki medycznej. Z ustaleń wynika, że w chwili zdarzenia wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Adam

odpowiedz
02.06.2020 17:53

Policja powinna się wzasc za tych drogowców , bo zero mają wyobraźni , brak jakichkolwiek zabezpieczeń w miejscach pracy , samowola totalna, aż cud ze jeszcze tam nikt nie zginął .