Zawisza Bydgoszcz pierwszym przeciwnikiem Wybrzeża w III lidze!

2024-07-05 13:02
Adam Litwinowicz
2024-07-05 13:02

Piłkarze Wybrzeża Rewalskiego Rewal rozpoczynają przygotowania do gry w III lidze. Treningi wznowią już 8 lipca. Na stronie klubu pojawił się także terminarz meczów rozgrywanych na stadionie przy ulicy Leśnej.

fot: Wybrzeże Rewalskie Rewal/P.SkibaFotografia

Adrian Żoła, prezes Wybrzeża Rewalskiego Rewal, nie kryje satysfakcji, mówiąc o historycznym awansie do III ligi. - To dla nas wielka chwila. Tworzymy historię naszego klubu, naszej gminy i naszego regionu — zauważa.

Przed drużyną z Rewala pracowity lipiec, bo już na początku sierpnia rozpoczną zmagania w III lidze. Pierwszym przeciwnikiem, który przyjedzie do Niechorza, będzie Zawisza Bydgoszcz. Ten mecz rozegrany zostanie już 3 sierpnia. W kolejnych spotkaniach przy Leśnej pojawią się również bardzo renomowane ekipy między innymi rezerwy Pogoni Szczecin czy też Lecha Poznań oraz Elana Toruń, Błękitni Stargard, Vineta Wolin.

- Rozpoczynamy treningi już 9 lipca. Mamy zaplanowanych kilka gier kontrolnych między innymi z rezerwami Pogoni Szczecin, Kluczevią Stargard czy też Gryfem Kamień Pomorski. Okres przygotowawczy to dla nas bardzo ważny element wejścia w nowy sezon, historyczny dla nas zresztą — podkreśla Adrian Żoła. - Naszym trenerem oczywiście będzie Krzysztof Sobieszczuk, jeden z ojców sukcesu, ale będzie w tym sezonie miał do pomocy cały sztab. Jego asystentami będą Kuba Florczak i Maciej Wyganiewski, Hubert Datkun odpowiedzialny będzie za przygotowanie fizyczne, dyrektorem pierwszego zespołu będzie Sebastian Kuchcik — dodaje. 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!