Zaproszenie na event z okazji Dnia Kobiet w klubie FitMax w Gryf Arenie!

2020-03-07 11:25
Tomasz Krupecki
2020-03-07 11:25
ZDJĘCIE 1 z 14

8 marca w klubie FitMax w Gryf Arenie /I piętro/ przez cały dzień wszystkie Panie mają wstęp wolny, ponadto trenerzy w tym szczególnym dniu zapraszają na zajęcia grupowe:
15:00 Rowery + abs/pośladek
17:00 Trening Obwodowy
Ogromną atrakcją w tym terminie jest przede wszystkim spotkanie z dietetyk Olą Horoszko-Klusek pt. „ZDROWE JEDZENIE-ZDROWE CIAŁO”, które odbędzie się przy kawie i dietetycznych zdrowych wypiekach.

Kilka słów od organizatorki - właścicielki klubu - trenerki Anny Boruk:
" Serdecznie zachęcam do udziału Wszystkie Panie! Można bezpłatnie skorzystać z usług klubu przez cały dzień a także wziąć udział w zajęciach grupowych i koniecznie w pogadance o zdroworozsądkowym i skutecznym podejściu do „diety”. Jak jeść, by zachować zdrową sylwetkę. Ja jako trener doradzę Paniom, jaki rodzaj aktywności będzie dla nich najlepszy/najskuteczniejszy. Poprowadzę w tym dniu trening obwodowy o godz. 17.00, a także służę pomocą we wprowadzeniu do siłowni. Można się z nami skontaktować pod nr tel. 693555568. Ilość miejsc na zajęcia z rowerami jest ograniczona także śmiało dzwońcie i się zapisujcie. Nadmienię tylko, że za kilka m-cy mamy lato i to jest chyba ostatni moment, by spróbować aktywności dla zdrowia i poprawy sylwetki. W ostatnim czasie pomogliśmy wspólnie z naszą dietetyk w redukcji wagi wielu osobom. Wraz z gronem trenerów w klubie wspieramy codziennie towarzysząc na treningach grupowych i indywidualnych. W ofercie mamy nie tylko profesjonalnie wyposażoną siłownię z obszerną strefą cardio, ale także salę do treningu funkcjonalnego, kort do squasha oraz saunę i rollmasaż. Jeśli Panie wygospodarują w tym dniu chwilę dla siebie i mają ochotę zmienić w najbliższym czasie swój dotychczasowy styl życia tym bardziej zachęcam do odwiedzenia w tym dniu naszego klubu. Odsyłamy również na nasz klubowy fanpage na facebooku, na którym aktualnie ogłoszony jest konkurs, w którym można zgarnąć 2 karnety OPEN do klubu. Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia już w niedzielę, tj. 8 marca!

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!