Zapisy do LAA ruszyły

2021-07-26 5:46
Sylwester Wasiak
2021-07-26 5:46

Nowa bardzo interesująca oferta wakacyjna dla dzieci!

Od wczoraj do końca lipca prowadzony jest nabór do Letniej Akademii Aktywności. Dla chętnych jest 30 miejsc.
- Letnia Akademia Aktywności to cykl warsztatów interdyscyplinarnych dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym z terenu Gminy Maszewo – informuje nas Anna Giniewska, koordynatorka projektu.
W ramach spotkań w dniach 23-29 sierpnia odbędą się warsztaty integracyjne, sportowe, teatralne, muzyczne, w ramach których uczestnicy pojadą do profesjonalnego studia - Stobno Records, gdzie nagrają autorski utwór. Odwiedzą także goleniowskie kino, gdzie oprócz seansu filmu „Wyrolowani” odbędzie się prelekcja, którą poprowadzi Magdalena Bauer-Styborska. Dzięki współpracy ze Związkiem Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Państwową Strażą Pożarną zorganizowane będą Wieczorne Podchody z zadaniami, które koordynować będą: Marek Radawiec, Paweł Szewczyk i Paweł Cichecki. Mieszkańcy będą mieli możliwość popływania na SUP-ach pod czujnym okiem instruktora Marcina Jabłońskiego z SUP Tribe Szczecin. Organizatorzy planują również rodzinny piknik charytatywny. Wartością dodaną będą zajęcia kreatywne i psychologiczne dla rodziców. Warsztaty poprowadzi zgrana i wykwalifikowana kadra instruktorów. Do projektu jeszcze miesiąc, więc rozmowy z ciekawymi prowadzącymi trwają.
Na pewno odbędą się spotkania z Agnieszką Walancik- pedagożką, socjoterapeutką, Stefanem Królczyńskim - animatorem, instruktorem zajęć interdyscyplinarnych, Markiem Kościółkiem - założycielem Teatru Krzyk, animatorem teatralny i reżyserem, Olehem Nesterovem - aktor, Katarzyną Suską - animatorką oraz Anną Giniewską - producentką muzyczną, reżyserką teatru dzieci i młodzieży, koordynatorką projektu. W planach są także warsztaty z logopedii, multimedialne i fotograficzne. Projekt realizowany jest w partnerstwie z Ośrodkiem Kultury i Sportu, Przedszkolem Miejskim w Maszewie, Związkiem OSP i PSP. Zadanie realizowane jest ze środków Gminy Maszewo. Zgłoszenia trwają do końca lipca pod nr tel. 914187753. Ilość miejsc jest ograniczona. Do udziału zaprasza organizator - Stowarzyszenie Teatr Krzyk. Więcej info pod numerem telefonu 796 091 048 oraz na facebooku Teatru Krzyk oraz Ośrodka Kultury i Sportu.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!