Załatwiaj sprawy bez wychodzenia z domu w Canal+ Gryfice. #MobilnySalonCanalplus

2020-09-01 14:05
Sławomir Miszel
2020-09-01 14:05

ZAMÓW USŁUGĘ, PRZEDŁUŻ UMOWĘ, UZYSKAJ POMOC - wszystko to można teraz załatwić w gryfickim Salonie Canal+ bez wychodzenia z domu. 

ZDJĘCIE 1 z 4

Firma działa na lokalnym rynku od 2007 roku, ma swoją siedzibę przy ul. Kościelnej 4, umożliwia obecnym i przyszłym klientom realizację najpotrzebniejszych spraw zdalnie przez telefon pod numerem 789 206 800 lub za pośrednictwem strony internetowej salonycanalplus.pl. Kierownik punktu zapewnia, że obsługa zdalna będzie równie sprawna i tak samo efektywna jak wizyta w salonie. Zarówno numer telefonu jak również strona internetowa odsyłają do lokalnego dystrybutora, a nie na ogólnopolską infolinię. Dzięki takiemu podejściu do obsługi, klienci traktowani są w maksymalnie zindywidualizowany sposób.

Ponadto trzeba zaznaczyć, że salon funkcjonuje normalnie. Godziny otwarcia pozostają bez zmian, czyli od 10 do 18 w dni powszednie oraz od 10 do 14 w każdą sobotę. W ofercie Canal+ oprócz telewizji, która może być odbierana dodatkowo w formie mobilnej - na telefonie czy tablecie, dostępne są takie usługi jak telefon i Internet. Jako jedyny operator satelitarny Platforma Canal+ oferuję również bezkonkurencyjną jakość obrazu w rozdzielczości 4K.

Zapraszamy

Canal Plus Gryfice