Zakład Karny w Nowogardzie otrzymał sztandar (FOTORELACJA)

2023-09-12 13:45
Sylwester Wasiak
2023-09-12 13:45

Na placu Wolności w Nowogardzie wiceminister sprawiedliwości Michał Woś przekazał Andżelice Gołaszewskiej, dyrektor Zakładu Karnego w Nowogardzie sztandar.

ZDJĘCIE 1 z 35

Uroczystość nadania sztandaru rozpoczęła się mszą św. w Kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Nowogardzie. Po mszy zaproszeni goście, poczty sztandarowe, pododdziały funkcjonariuszy oraz orkiestra wojskowa przemaszerowały na Plac Wolności, gdzie
nastąpił kulminacyjny punkt uroczystości, a więc nadanie sztandar Zakładowi Karnemu w Nowogardzie. Ceremonię zakończyła uroczysta defilada.

Podobna uroczystość odbędzie się jutro, a więc w środę 13 września w Goleniowie, gdzie sztandar nadany zostanie Zakładowi Karnemu w Goleniowie. Uroczystość rozpocznie się mszą Świętą w Kościele pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej o godzinie 13. Po mszy nastąpi przemarsz gości, pocztów sztandarowych, pododdziałów funkcjonariuszy oraz orkiestry wojskowej na Plac Planty, gdzie nadany zostanie sztandar Zakładowi Karnemu w Goleniowie. Po zakończeniu uroczystości odbędzie się uroczysta defilada ulicą Konstytucji 3 Maja.

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!