Zakaz parkowania na ulicy Lawendowej?

2023-03-15 18:00
Sylwester Wasiak
2023-03-15 18:00

Wniosek takiej treści złożył do burmistrza jeden z radnych, który zaapelował również o naprawę nawierzchni na tej ulicy.

„Zwracam się do Pana Burmistrza z prośbą o podjęcie działań zmierzających do naprawy nawierzchni drogi gruntowej na ulicy Lawendowej w Goleniowie. Obecny stan nawierzchni sprawia, iż mieszkańcy w ulewne dni brodzą w błocie i nie są w stanie ani dojść, ani dojechać do swojej posesji. Proszę również o rozważenie umieszczenia, na początku ulicy Lawendowej, zaraz przy wjeździe z ulicy Sadowej znaku zakazu parkowania. W momencie postawienia w/w znaku na ul. Sadowej kierowcy zaczęli parkować swoje pojazdy wzdłuż ul. Lawendowej, co po pierwsze ograniczyło widoczność osobom wjeżdżającym, a po drugie wzmożyło ruch, a to drastycznie wpłynęło na stan nawierzchni” - napisał do burmistrza radny Andrzej Różański.
Burmistrz Robert Krupowicz dziś odniósł się jedynie do pierwszej części wniosku, odpowiadając krótko: „Nawierzchnia ul. Lawendowej w Goleniowie zostanie wyrównana w okresie wiosennym bieżącego roku”

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!