Awans OKS i Masovii

2023-06-18 20:47
Sylwester Wasiak

Brawo Masovia i OKS Center MD Goleniów! Obie drużyny pokonały swoich rywali i awansowały do finałowych spotkań barażowych o awans do klasy okręgowej.

Grom Szwecja - OKS Center MD Goleniów 0:3 (0:1)
Bramki: B. Paszkowski (15), P. Makarewicz (60), K. Krzak (85)
OKS pokonał na wyjeździe Grom Szwecja 3:0. Do przerwy ekipa z Goleniowa prowadziła po trafieniu Bartka Paszkowskiego, a w drugiej części meczu kolejne gole strzelili Patryk Makarewicz i Krystian Krzak. OKS w finałowym meczu o awans do klasy okręgowej zagra z zespołem Wrzosu Wrześnica. Mecz ten rozegrany zostanie 25 czerwca.

Masovia Maszewo - Piast Kolin 2:1 (1:0)
Bramki: D. Michalczyk (3), M. Ptasznik (90+)
Wiele dramaturgii miał mecz w Maszewie. Gospodarze szybko, bo już w 3 minucie wyszli na prowadzenie. Goście w 78 minucie doprowadzili do wyrównania, jednak ostatnie zdanie należało do miejscowych, którzy w doliczonym czasie gry strzelili gola na wagę awansu do finału. Za tydzień Masovia podejmie przed własną publicznością w meczu o awans Polonię Płoty.