Zabrali radnemu prawo jazdy za prędkość. Teraz żałuje i przeprasza

2020-03-20 16:19
Tomasz Krupecki
2020-03-20 16:19

Wczoraj informowaliśmy o incydencie z udziałem radnego powiatowego Łukasza Czyrnego, który w miniony weekend stracił prawo jazdy. Radny w terenie zabudowanym pędził z prędkością 119 km/h. Po naszym artykule radny zamieścił przeprosiny na swoim Facebook-u.

Radny Łukasz Czyrny stracił prawo jazdy na 3 miesiące i otrzymał mandat w wysokości 400 złotych. Po naszej publikacji przeprosił za swoje zachowanie na Facebook-u. 

Szanowni Państwo!
W miniony weekend zostałem ukarany mandatem i punktami karnymi za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Świadomy swojego nagannego postępowania, przyjąłem z pełną odpowiedzialnością środek karny, rozumiejąc w pełni charakter działań policji. Pragnę poinformować, że do tego niefortunnego zdarzenia doszło na wjeździe do miejscowości Jasiel. Nie jest, więc prawdą jakobym jechał przez całą wioskę ze znaczną prędkością, co może potwierdzić patrol, który dokonywał kontroli drogowej.
Chcę z całego serca przeprosić Państwa za swoje zachowanie. Nie szukam łatwych i populistycznych wytłumaczeń i nie chcę przekonywać, że kara jest nieadekwatna lub niesłuszna. Wierzę jednak, że moje doświadczenie będzie światłem ostrzegawczym zarówno dla mnie jak i innych kierowców. Z pokorą przyjmuję wszelkie konsekwencje mojego czynu.

 

Czytaj również: Radny Łukasz Czyrny stracił prawo jazdy

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!