Radny Łukasz Czyrny stracił prawo jazdy

2020-03-19 12:54
Tomasz Krupecki
2020-03-19 12:54

Jak się okazuje nie ma świętych krów. Przekonał się o tym radny Powiatu Gryfickiego Łukasz Czyrny, który w miniony weekend stracił prawo jazdy.

W miniony weekend policja wyeliminowała z dróg powiatu gryfickiego trzech piratów drogowych. Jak się okazało, wśród nich był członek Zarządu Powiatu Gryfickiego, radny Łukasz Czyrny z Karnic. Z informacji, które w swoim komunikacie przekazuje rzecznik prasowy policji w Gryficach Zbigniew Frąckiewicz, 39-letni mieszkaniec gminy Karnice w terenie zabudowanym pędził z prędkością 119 km/h.

Policjanci dokonali zatrzymania radnego w miejscowości Jasiel (gm. Gryfice). Najgorsze, że w tej wsi na kilku odcinkach nie ma chodników, a piesi chodzą jezdnią, na której radny przekroczył dozwoloną prędkość o 69 km/h. Na szczęście kierowcy, którzy mają ludzkie życie za nic, są eliminowani z naszych dróg.  Łukasz Czyrny oprócz mandatu w kwocie 400 złotych za przekroczenie prędkości, pożegnał się z prawem jazdy na trzy miesiące.  Mało tego, radny nie miał przy sobie prawa jazdy, za co dostał kolejny mandat w wysokości 50 złotych.

Trudno mieć nadzieję, że 3 miesiące jazdy rowerem lub autobusem PKS-u do pracy, czegoś nauczą pirata drogowego, bo Łukasz Czyrny w miniony weekend stracił prawo jazdy już po raz drugi.  

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!