Zabawka ze skrawka

2023-09-10 9:40
Sylwester Wasiak
2023-09-10 9:40

Dziś, tj. w niedzielę 10 września, w ogrodzie Goleniowskiego Domu Kultury odbędzie się II Rodzinny Pilnik Ekologiczny.

 

"Zabawka ze skrawka - daj drugie życie swoim ubraniom i domowym tekstyliom" - to temat II Rodzinnego Pikniku Ekologicznego.
- Weźcie swoje dzieciaki, bo czeka nas naprawdę super czas na warsztatach - wszystkie w cieniu drzew, ciekawe i bezpłatne. Czekać na Was też będzie eko-bufet z małym poczęstunkiem – informuje Ola Cembała z Goleniowskiego Domu Kultury.

Co dokładnie w programie?
- Piękne Eko-okładki na zeszyty, czyli sztuka z odzysku. Warsztaty z Dianą Marzejon - Dizajnerka , która specjalizuje się w upcyclingu, tworząc unikalne dzieła sztuki z wykorzystaniem starych przedmiotów. Diana po raz pierwszy zawita w Goleniowie na warsztatach!
- Przygoda z szyciem na maszynie z Tolą i wspólne ozdabianie maskotek - przytulanek z resztek materiałów. Olgi nie trzeba nikomu przestawiać - Jej obecność to pewnik, że powstaną cuda!
- Kolorowe SpoTKANIE, czyli warsztaty tkackie z Renatą Ramolą - niebanalną artystką, projektantką i dizajnerką, poruszającą w swoich pracach zagadnienia dotyczące ekologii w ciekawy sposób!
- Wyszywanki - warsztaty wyszywania i cerowania na odzieży - przynieście ze sobą coś do zacerowania! To umiejętność na wagę złota, jeśli chcemy ratować, a nie wyrzucać ubrania!
- Warsztaty szydełkowania z resztek wełny i sznurka.
- Szyjątka - ręczne szycie i ozdabianie maskotek z resztek filcu, które stworzycie z naszą kreatywną rzemieślniczką Beata Reginia , która ma olbrzymie doświadczenie warsztatowe i Julą.
- Eko-bufet zaserwuje słoiczki pełne jadalnego, pysznego leśnego mchu, bagietki z letnim twarożkiem i miodem oraz pyszne lemoniady!

Impreza potrwa od godz. 14 do godz. 17 w ogrodzie Goleniowskiego Domy Kultury przy ul. Słowackiego 1. Wstęp bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!