Z wyróżnieniem marszałka

2023-10-24 6:20
Sylwester Wasiak
2023-10-24 6:20

W konkursie „Przyjazne ogrody 2023” dla najbardziej aktywnych na Pomorzu Zachodnim Rodzinnych Ogrodów Działkowych, wyróżnienie przyznano jednemu z ROD działającemu na terenie powiatu goleniowskiego.

Jedna z działek funkcjonujących w Stowarzyszeniu Ogrodowym im. Rodziny Matysiaków z Maszewa

Laureaci zostali wybrani w trzech kategoriach - w zależności od liczby działek ogrodowych mieszczących się w ramach danego ROD. Przyznanych zostało także łącznie 15 wyróżnień. W kategorii od 131 do 300 działek wyróżnienie otrzymało Stowarzyszenie Ogrodowe im. Rodziny Matysiaków z Maszewa. W ramach nagrody do stowarzyszenia trafi zUrzędu Marszałkowskiego 10 000 zł.

Konkurs „Przyjazne ogrody 2023” skierowany był do stowarzyszeń ogrodowych prowadzących ROD w regionie. Ocenione zostały inicjatywy i przemiany lokalne zachodzące na terenie danego ROD w ciągu ostatnich 3 lat. Ocenie podlegały m.in. organizowane inicjatywy prospołeczne; wydarzenia kulturalne, sportowe, rekreacyjne, rozrywkowe, edukacyjne; inicjatywy na rzecz ochrony środowiska i przyrody; a także te wpływające na stan i utrzymanie infrastruktury ogrodowej służącej lokalnej społeczności.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!