Wystrzelała Mistrzostwo Polski!

2021-09-21 20:40

Goleniów ma mistrzynię polski juniorek w strzelectwie sportowym!

W miniony weekend w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów, w których uczestniczyli juniorzy z Klubu Strzelectwa Sportowego LOK TARCZA Goleniów pod opieką trenera Michała Buniaka. Największym sukcesem tego wyjazdu było wywalczenie Mistrzostwa Polski Juniorek przez Zuzannę Pierko w konkurencji 10m pistolet pneumatyczny 60 strzałów Ppn 60!
Michał Fajfrowski w konkurencji 25 m pistolet szybkostrzelny Psz 2x30 zajął ósme miejsce, w konkurencji 50 m pistolet dowolny 60 strzałów Pdw 60 zajął dziesiąte miejsce, w konkurencji 10 m pistolet pneumatyczny 60 strzałów Ppn 60 zajął dwudzieste miejsce, a w konkurencji 25 m pistolet sportowy 30+30 Psp 30+30 uplasował się na 27.pozycji.
W konkurencji 10m pistolet pneumatyczny MIX Zuzanna Pierko i Michał Fajfrowski wywalczyli piąte miejsce.
Agata Budzińska startowała w konkurencjach: 50 m karabin dowolny w trzech postawach 3x40 Kdw3x40, 50 m karabin dowolny 60 strzałów leżąc Kdw 60L, 10 m karabin pneumatyczny 60 strzałów Kpn 60.
W klasyfikacji klubowej Klub Strzelectwa Sportowego LOK TARCZA Goleniów na tych zawodach zajął trzynaste miejsce, zdobywając 34 punkty.