Wyraźna przegrana z Hutnikiem

2022-05-14 19:25

Piłkarze MKS Ina Goleniów doznali dziś bolesnej porażki z wyżej notowanym rywalem.

Po serii trzech spotkań bez przegranej nadeszła jednak porażka. Dziś biało-zieloni ulegli przed własną publicznością wyżej notowanemu Hutnikowi Szczecin 0:3. Goście grają w tym sezonie na wyjazdach bezkompromisowo. Do spotkania z Iną w delegacjach ekipa Hutnika odnotowała 7 zwycięstw, 1 remis i 6 porażek. Dziś goście poprawili bilans wyjazdowych spotkań, odnosząc przekonujący triumf. Hutnik do przerwy prowadził po golach strzelonych w 13 i 33 minucie, a tuż po przerwie w 53 minucie podwyższył prowadzenie na 3:0, co jak się później okazało było ostatnim trafieniem tego dnia i to goście zainkasowali komplet punktów. Ina odnotowała 16 przegraną w sezonie i pozostaje na 14. pozycji w tabeli, wciąż nie będą zespołem pewnym ligowego bytu.