Wyłudził pięć telefonów i konsolę do gier

2020-02-03 22:04
Paweł Palica
2020-02-03 22:04

Kara do 12 lat pozbawienia wolności grozi 32-letniemu mieszkańcowi powiatu stargardzkiego, który zatrzymany został przez policjantów z Goleniowa. Mężczyzna ten, posługując się podrobionymi dokumentami, wyłudził pięć telefonów i konsolę do gier.

Zatrzymany mężczyzna to 32-latek, który za pomocą portalu internetowego zawierał umowy na zakup telefonów, po czym e-mailem przesyłał podrobione potwierdzenia zapłaty, co skutkowało tym, że pokrzywdzeni przesyłali oszustowi zamówiony towar. Proceder trwał prawie trzy lata.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie, na podstawie zebranych do sprawy informacji, dokonali zatrzymania podejrzanego. Mężczyzna usłyszał 6 zarzutów za oszustwa, których jak się okazało, dopuścił się w ramach recydywy. Decyzją sądu, najbliższe 3 miesiące spędzi za kratami, grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci proszą osoby, które mogły paść ofiarą 32-latka, o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie, ul. Maszewska 9 w Goleniowie lub o kontakt telefoniczny pod nr tel. 91 46 02 541.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!