Wyjazdowa przegrana

2024-03-17 20:26

Zespół MKS Ina Goleniów przegrał wyjazdowy mecz z Mechanikiem Bobolice 1:2.

Podopieczni Mariusza Bernacha jesienią w Goleniowie rozbili zespół z Bobolic 5:1. Piłkarska wiosna również była nieznacznie lepsza w wykonaniu biało-zielonych. Ina nie licząc rozegranego zaległego spotkania z rundy jesiennej z MKP Szczecinek, w rundzie wiosennej odnotowała dwa remisy, podczas gdy Mechanik dwie porażki. Sobotnie spotkanie toczone było w trudnych warunkach przy intensywnych opadach deszczu i niskiej temperaturze. Do przerwy gospodarze prowadzili po golu strzelonym w 38 minucie spotkania. W drugiej połowie w 69 minucie ekipa z Bobolic podwyższyła prowadzenie po kontrze. Inę stać było jedynie na honorowe trafienie w 71 minucie autorstwa grającego prezesa Piotra Winogrodzkiego.
Zespół Mechanika odniósł zatem pierwsze zwycięstwo wiosną, rewanżując się Inie za jesienną wysoką porażkę w Goleniowie.