Wybrzeże za mocne

2023-09-17 13:30

Zespół MKS Ina Goleniów uległ wczoraj przed własną publicznością ekipie Wybrzeża Rewalskiego Rewal 0:4.

Podopieczni Mariusza Bernacha zmierzyli się z drużyną, która po sześciu rozegranych kolejkach miała na swoim koncie pięć zwycięstw i tylko jedną porażkę (na wyjeździe z Bałtykiem Koszalin). Biało-zielonych czekała trudna przeprawa, która zakończyła się wysoką porażką. Goście do przerwy prowadzi po bramce z 32 minuty.
W drugiej połowie w pierwszym jej kwadransie wynik spotkania praktycznie został rozstrzygnięty. Wybrzeże w 57 i 59 minucie zaliczyło kolejne dwa trafienia i było już 3:0. Goście rezultat spotkania ustalili czwartym golem w 65 minucie. Ina po siedmiu kolejka z dorobkiem czterech punktów zajmuje 13 pozycję w tabeli.