Wszyscy chcieliby grać

2020-04-17 14:28
Sylwester Wasiak
2020-04-17 14:28

Najpóźniej do 11 maja zostanie podjęta decyzja co do kontynuacji lub zakończenia rozgrywek piłkarskich na szczeblu lokalnym.

Wniosek taki padł po wideokonferencji, w której wzięli udział prezesi Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej oraz prezes PZPN Zbigniew Boniek. Po tym terminie określone zostaną szczegółowe rozwiązania dotyczące rundy wiosennej sezonu 2019/20. Jak informują piłkarskie władze zgodnie ustalono, że wypracowane stanowisko będzie wspólne dla wszystkich Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej.
- Opcje jak nie trudno się domyślić są dwie albo gramy, albo kończymy rozgrywki. Myślę, że wszyscy chcieliby dokończyć sezon na boisku. Taki jest sens rywalizacji sportowej, z drugiej strony jednak musimy pamiętać o aktualnie panującej sytuacji. Ja obawiam się opcji powrotu do gry i rozgrywania spotkań w systemie środa - sobota. Takie rozwiązanie z pewnością będzie kłopotem dla większości klubów amatorskich takich jak nasz – komentuje bieżącą sytuację Dariusz Wolański, prezes KS Orzeł Łożnica.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!