WOŚP w Nowogardzie - będą ciekawe aukcje!

2021-01-29 14:57
Sylwester Wasiak
2021-01-29 14:57

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra również w Nowogardzie. Zobaczcie co ciekawego będzie można wylicytować w WOŚP Nowogard!

Już od kilku dni w sklepach znajdują się puszki WOŚP, do których można wrzucać datki, a w niedzielę dodatkowo pojawią się na mieście wolontariusze. W związku z pandemią koronawirusa tegoroczny finał przeniósł się jednak zasadniczo w wirtualną przestrzeń. Ciekawie zapowiadają się aukcje zorganizowane przez WOŚP Nowogard.
Burmistrz Robert Czapla wystawił na aukcję możliwość rządzenia przez jeden dzień Nowogardem. Symboliczne zasiadanie w fotelu burmistrza można już licytować TUTAJ.
Radny Michał Wiatr, który od kilku lat w oryginalny sposób wspiera Orkiestrę również i w tym roku wystawił na licytację coś nietypowego,a mianowicie "rozsadzenie ogrodu". W przeszłości radny Wiatr poddawał pod licytację przekopanie ogródka zwycięzcy, porąbanie drewna, "picowanie ogrodu", a rok temu kosił trawę. Tym razem przekazał na licytację "rozsadzenie ogrodu" zwycięzcy.
- Mam przygotowane kilkanaście kolorowych i dorodnych roślin, które na wiosnę z ogromną przyjemnością posadzę w Twoim ogrodzie, skwerze, gdziekolwiek sobie zażyczysz - można przeczytać na aukcji, która dostępna jest TUTAJ
Oprócz tego na liście aukcyjnej znalazły się m.in. zestaw sportowca, lekcja tańca, wielkie serce z piernika czy weekend w kołobrzeskim apartamencie.
Oficjalny fanpage WOŚP Nowogard znajduje się TUTAJ.

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!