Włamywacz za kratami!

2020-04-24 4:16
Sylwester Wasiak
2020-04-24 4:16

Policjanci z Goleniowa zatrzymali 42-letniego mieszkańca powiatu goleniowskiego, podejrzanego o kradzież z włamaniem do altanek znajdujących się na terenie ogródków działkowych w Goleniowie.

Od początku lutego do Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie, wpływały zawiadomienia o kradzieżach z włamaniem do altanek znajdujących się na terenie ogródków działkowych w Goleniowie.
- Policjanci z Goleniowa niezwłocznie rozpoczęli bardzo dokładnie analizować zgromadzone informacje. Na ich podstawie wytypowali i zatrzymali 42-letniego mieszkańca powiatu goleniowskiego. Mundurowi zebrali materiał dowodowy, który wystarczająco potwierdził „kryminalną aktywność” 42-latka. Mężczyzna usłyszał kilka zarzutów karnych, dotyczących przestępstw popełnionych w powiecie goleniowskim – informuje . asp. Anna Dygas, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie.
Na wniosek goleniowskiej Policji i prokuratury, sąd w Goleniowie wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego. Grozi mu wyższy wymiar kary, bo będzie odpowiadał jako recydywista. Sprawa jest rozwojowa.
Z kolei w środę policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie, na podstawie zebranych materiałów zatrzymali 24-letniego mieszkańca pow. goleniowskiego podejrzanego o dokonanie kradzieży z włamaniem do pomieszczenia znajdującego się przy ul. Spacerowej w Goleniowie, do którego doszło w piątek 17. kwietnia. Mężczyzna usłyszał zarzuty z art. 279 kodeksu karnego. W tej sprawie prowadzone jest postępowanie przygotowawcze.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!