Wicemistrz jest z Barnima Goleniów!

2021-02-21 11:10
Sylwester Wasiak
2021-02-21 11:10

Po emocjonującym biegu srebrny medal Halowych Mistrzostw Polski wywalczył Michał Rozmys, zawodnik Barnima Goleniów! Dziś szansa na kolejny medal naszego reprezentanta!

Foto: M.Rozmys/FB

Podopieczny Jacka Kostrzeby wystartował na dystansie 1500 metrów, gdzie stoczył zaciętą walkę o triumf z utytułowanym Marcinem Lewandowskim. Ostatecznie na mecie pierwszy finiszował rekordzista kraju z czasem 3:40.14. M. Rozmys wpadł na metę jako drugi z czasem 3:40.26.
– Michał to rozwijający się chłopak. Nie jeden raz udowadniał, że umie szybko biegać. Jednak żeby takiego starego lisa jak ja, pokonać to potrzebna jest cała wataha. Robię swoje, krok po kroku zmierzam ku celom. Dzisiejszy start był jednym z przystanków w drodze to tego, co najważniejsze – powiedział po biegu dla serwisu pzla.pl zwycięzca Marcin Lewandowski.
- Kolejna dobra lekcja przed Halowymi Mistrzostwami Europy. Forma rośnie z każdym dniem. To nie koniec zabawy, bo w niedzielę o 18:50 powalczę na 3000 metrów. Oczywiście, trzymajcie kciuki - napisał w mediach społecznościowych Michał Rozmys.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!