Ważne wyjazdowe zwycięstwo

2021-11-12 5:37

MKS Ina Goleniów odniosła ważne zwycięstwo na wyjeździe, dzięki któremu awansowała w ligowej tabeli!

Wczoraj podopieczni Kamila Twarzyńskiego pokonali na wyjeździe GKS Manowo 2:0 i wyprzedzili ten zespół w ligowej tabeli. Po pierwszej wyrównanej i bezbramkowej połowie kluczowy okazał się kwadrans po wznowieniu gry w jego drugiej odsłonie. Wówczas to Ina zdominowała gospodarzy. Efektem tego był pierwszy gol dla przyjezdnych w 55 minucie spotkania, a jego autorem był Patryk Kominek. W 63 minucie goleniowianie podwyższyli prowadzenie na 2:0 za sprawą Tomasza Boruckiego. Od tego momentu inicjatywę przejęli zawodnicy GKS, jednak nie potrafili znaleźć sposobu na pokonanie Hengera i ważne trzy punkty wróciły do Goleniowa.