W trosce o jakoś łyżew na goleniowskim lodowisku

2023-03-07 12:52
Redakcja
2023-03-07 12:52

Na ręce burmistrza trafił wniosek radnego Andrzeja Różańskiego o dokładne przejrzenie wszystkich łyżew znajdujących się w wypożyczalni na lodowisku oraz naprawę lub wymianę uszkodzonych.

Na ostatniej sesji Rady Miejskiej radny Andrzej Różański złożył wniosek na ręce burmistrza: „Zwracam się do Pana Burmistrza o podjęcie działań zmierzających do zobligowania zarządcy lodowiska w Goleniowie, o dokładne przejrzenie wszystkich łyżew w wypożyczalni oraz naprawę lub wymianę tych uszkodzonych, które nie nadają się już do użytku ze względu na przykład na wyeksploatowanie zapięć. Prośbę swą składam teraz, gdyż właśnie zakończył się sezon łyżwiarski co oznaczy, iż do w/w tematu można podejść na spokojnie, tak aby OSIR był w pełni przygotowany do nowego sezonu 2023/24”
O stan sprzętu w wypożyczalni po zakończonym sezonie zapytaliśmy Andrzeja Łukasiaka, dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goleniowie.
- Łyżwy znajdujące się w wypożyczalni są sprawdzane na bieżąco w trakcie sezonu, przyjmujemy także ewentualne uwagi i jeśli występują jakieś defekty, usuwamy je. Staramy się utrzymywać na stanie po kilka par w danym rozmiarze. Co sezon wskutek zużycia zakupujemy od 11 do 15 par nowych łyżew. Zawsze po sezonie dokonujemy również generalnego przeglądu łyżew. Jest to procedura, którą realizujemy od lat – powiedział nam Andrzej Łukasiak, dyrektor OSIR.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!