W sobotę poznamy mistrza

2023-05-12 8:00
Sylwester Wasiak
2023-05-12 8:00

Przed nami finał Goleniowskiej Ligi Amatorskiej Siatkówki. Na to wydarzenie zaprasza Krzysztof Winiarski, jeden z organizatorów ligi.

W sobotę 13 maja w hali OSIR przy ul. C.K. Norwida rozpoczną się finałowe mecze w tegorocznej edycji Goleniowskiej Ligi Amatorskiej Siatkówki. Spotkania o miejsca od 3 do 8 rozegrane zostaną równolegle na trzech boiskach od godziny 10. Wielki finał z udziałem Żeglarzy Goleniów i Familiady Kłęby rozpocznie się o godz. 12 na boisku głównym. Po zakończeniu rozgrywek odbędzie się wręczenie pucharów i nagród.

- W każdym z finałowych spotkań drużyny mają równe szanse na wygraną. Poszczególne pary tak się poukładały, że grają ze sobą drużyny o zbliżonym poziomie. W mojej opinii zadecydują składy, w jakich w tym dniu zagrają ekipy, jak i dyspozycja dnia poszczególnych zawodników. Przewiduję jednak, że mecze będą bardzo zacięte, a walka toczyć się będzie do ostatniego punktu, tym bardziej zapraszam wszystkich na halę przy ul. C.K. Norwida – powiedział nam Krzysztof Winiarski, jeden z organizatorów GLAS.

Plan gier przedstawia się następująco:

Mecz o 7 miejsce:
Godz. 10.00: Tartak Bodek-Robimy Co Możemy Stargard
Mecz o 5 miejsce:
Godz. 10.00: Joker Goleniów- Asprod Oldboy Goleniów
Mecz o 3 miejsce:
Godz. 10.00: Straż Pożarna Goleniów- Dream Team Stargard

FINAŁ
Godz. 12.00: Żeglarze Goleniów - Familiada Kłęby

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!