W piątek Urząd Miejski w Trzebiatowie będzie nieczynny

2020-10-15 19:48
Adam Litwinowicz
2020-10-15 19:48

W piątek, 16 października Urząd Miejski w Trzebiatowie będzie nieczynny.

Informację przekazał Józef Domański, burmistrz Trzebiatowa. - Ze względu na dezynfekcję pomieszczeń biurowych w tym Punktu Obsługi Interesanta, w piątek 16 października, Urząd Miejski w Trzebiatowie będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy - poinformował włodarz gminy Trzebiatów.

Komentarze (4)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

sportowiec

odpowiedz
16.10.2020 14:56

dlaczego na stadionie miejskim nie ma zajęć na hali sportowej dla młodzieży ,a dla burmistrza i jego świty jest !!! grają sobie dziadki w siatke!! kto na to pozwolił!!! jakim prawem nie wpuszcza sie młodzieży na halę (koszykówka siatkóka) a dla tych staruchów jest nawet 2 razy w tygodniu!!! albo te boisko do bullii chu... wie jak to pisać gra w nia ta sama "patoelita" TRZEBIATOWA teren marnuje sie dla paru starych dziadów!!! a mozna go mądrze zagospodarować!!!

Wacek

odpowiedz
16.10.2020 19:17

Skandaliczne tłumaczenie Burmistrza - dezynfekcja pomieszczeń - tak jak by nie można było przeprowadzić dezynfekcji pomieszczeń w sobotę. Widać od razu , że organizacja pracy w Urzędzie bardzo korzysta z Covida - po porstu nie tylko mniej się pracuje za te same pieniądze , to jeszcze takie płatne wolne dla pracowników się funduje. No i informacja wywieszona w przeddzień... Strach pomyśleć co będzie jak się Coronawirus pojawi na rynku..

Dlacze

odpowiedz
16.10.2020 23:02

Dlaczego pan Panie Burmistrzu nic nie mówi o koronawirusie pracowników

Mieszkaniec

odpowiedz
17.10.2020 07:41

A to takiej dezynfekcji po godzinach pracy lub w sobotę zrobić nie można ? może wszyscy raz w tygodniu zaczniemy dezynfekować swoje miejsca pracy ! No i wszyscy wont że szpitali bo trzeba często dezynfekować...